Aνακοινώνουμε τον τελικό πίνακα Δεκτών Υποψηφίων ανά σχολική μονάδα για την πλήρωση με επιλογή θέσεων Προϊσταμένων και Υποδιευθυντών/ντριών  στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) αρμοδιότητας μας.

Ο/Η Διευθυντής/ντρια του οικείου Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. μετά την ανάρτηση των τελικών πινάκων των δεκτών υποψηφίων, ήτοι από την Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12:00, εισέρχεται στην πλατφόρμα των αιτήσεων με τους κωδικούς του στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, λαμβάνει γνώση των δεκτών υποψηφίων της οικείας σχολικής μονάδας και το αργότερο εντός πέντε (5) εργάσιμων ημερών ήτοι μέχρι την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 14:00, εκφράζει τη γνώμη του για τον/την  υποψήφιο/α που προκρίνει για τη θέση του/της Υποδιευθυντή/ντριας την οποία αναρτά στο αντίστοιχο πεδίο στην ειδικής εφαρμογής υποβολής αιτήσεων.

Στην περίπτωση που στη σχολική μονάδα υφίσταται δεύτερος/η Υποδιευθυντής/ντρια, η γνώμη του/της Διευθυντή/ντριας της σχολικής μονάδας περιλαμβάνει την άποψή του/της για δύο (2) υποψήφιους/ιες με τη σειρά τοποθέτησής τους.

Ανακοίνωση τελικού πινακα δεκτών Τελικός Πινακας Δεκτών

Συνημμένα Αρχεία: