ID-100207491
Εκθεση δραστηριοτήτων  ΕΠΑΛ Λεχαινών εκπαιδευτικής επίσκεψης για την πόλη Czechowice-Dziedzice της Πολωνίας για το διάστημα 6.-10.5.2014
Έκθεση Δραστηριοτήτων ΓΕΛ Θέρμου στο Μποτοσάνι της Ρουμανίας στα πλαίσια της Σχολικής Σύμπραξης Comenius «Play our anthems share our traditions»
Εκθεση επίσκεψης στην Ιταλία στα πλαίσια Ευρωπαϊκού προγράμματος Comenius “« Different tales, common values with initiative children”
Έκθεση δραστηριοτήτων για την κινητικότητα στη Νορβηγία του Δημοτικού Σχολείου Αρχαίας Ολυμπίας στα πλαίσια του προγράμματος Comenius.
Έκθεση δραστηριοτήτων 3ης συνάντησης εταίρων 18ου Δημοτικού Σχολείου Πάτρας
Εκθεση δραστηριοτήτων του Μουσικού Σχολείου Πατρών στο Βέλγιο, στο πλαίσιο του προγράμματος Comenius που υλοποιεί το σχολείο.
Έκθεση Δραστηριοτήτων από την επίσκεψη στην Ισπανία (18-24/5/2014)  με θέμα ‘Sharing Traditions, Creating Unity‘, το οποίο υλοποιεί το 32ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών.

Συνημμένα Αρχεία: