Στη συνάντηση θα γίνει ενημέρωση και για τα Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Σας καλούμε να παρευρεθείτε στην ενημερωτική συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 29 Αυγούστου 2011, στις 09.00 π.μ., στην Αίθουσα Τελετών του Λάτσιου Μεγάρου Πύργου (πλατεία Σάκη Καράγιωργα), με θέμα: « Ο Ρόλος του Διευθυντή στο Σύγχρονο Σχολείο».
Το πρόγραμμα της ενημερωτικής συνάντησης θα έχει ως εξής:

• Παναγιωτόπουλος Γεώργιος, Περιφερειακός Δ/ντής Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Δυτικής Ελλάδας: «Ο Πολυδιάστατος Ρόλος του Διευθυντή στο Σύγχρονο Σχολείο».
  • Κοταδάκη Μαριάνθη, Αναπληρώτρια Προϊσταμένη Επιστημονικής – Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Δ/θμιας Εκπ/σης Δυτικής Ελλάδας: «Ο Παιδαγωγικός Ρόλος του Διευθυντή Σχολικής Μονάδας στο Σύγχρονο Σχολείο».
  • Βένδρας Γεώργιος, Διευθυντής Δ/θμιας Εκπ/σης Ν. Ηλείας : «Ο Διευθυντής ως Διοικητικός και Λειτουργικός Προϊστάμενος της Σχολικής Μονάδας»
  • Συζήτηση