Έκθεση Δραστηριοτήτων της Επίσκεψης του 3/Θέσιου Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Κωφών και Βαρήκοων Πάτρας στην Πολωνία.
Η δεύτερη κατά σειρά συνάντηση των εταίρων του προγράμματος Comenius Πολυμερείς Σχολικές Συμπράξεις «Πρακτική Χημεία στο σπίτι» πραγματοποιήθηκε στις 26-03-2012  έως και 31-03-2012, στην πόλη Siewierz της Πολωνίας , και συγκεκριμένα στη σχολική μονάδα Szkola Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Zelislawicach , που ήταν και ο εταίρος υποδοχής αυτής της επίσκεψης.
Στη συγκεκριμένη επίσκεψη συμμετείχαν από το σχολείο μας οι παρακάτω εκπαιδευτικοί:

• Νικολοπούλου Αγγελική , διευθύντρια του σχολείου.
  • Ρέντιτ Μαρία, εκπαιδευτικό μουσικής, υπεύθυνη επικοινωνίας του προγράμματος.
  • Τσιρίμπα Ελένη , εκπαιδευτικό  Φυσικής Αγωγής.

ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΠΑΤΡΑΣ from ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩΦΩΝ on Vimeo.

[slideshare id=12859120&doc=ekthesi-nikolopoulou-polonia-2012-120509013907-phpapp02&type=d]