Ανακοινοποίηση πινάκων δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων για την «Προκήρυξη διαδικασίας κατάταξης υποψήφιων εκπαιδευτικών για πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ) κατά το σχολικό έτος 2022–2023 με σειρά προτεραιότητας κατά κλάδο και ειδικότητα» (ΑΔΑ: 624Η46ΜΤΛΗ-7ΓΟ) της Περιφερειακής Επιτροπής Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Δυτικής Ελλάδας. Υποβολή ενστάσεων Οι μη δεκτοί υποψήφιοι έχουν δικαίωμα ένστασης μέσα σε αποκλειστική προθεσμία τριών (3) εργάσιμων ημερών δηλαδή … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ανακοινοποίηση – Πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων της προκήρυξης για πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ) της Περιφερειακής Επιτροπής Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Δυτικής Ελλάδας κατά το σχολικό έτος 2022–2023.