Καλούνται οι υποψήφιοι αναπληρωτές/τριες κλάδων EIΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ και ΕΙΔΙΚΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ οι οποίοι/ες προσλήφθηκαν και τοποθετήθηκαν σε ΣΜΕΑ, ΕΔΕΑΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ με τις συνημμένες στην Ανακοίνωση Αποφάσεις πρόσληψης του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας να παρουσιαστούν την

Τρίτη 04/12/2018 από 09:00-12:00

για να αναλάβουν υπηρεσία στα γραφεία της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας, Ακτή Δυμαίων 25Α , Α΄ όροφος στην Πάτρα.

Σε περίπτωση κωλύματος, καταληκτική ημερομηνία για την ανάληψη υπηρεσίας θεωρείται η Δευτέρα 10/12/2018 και ώρα 12:00.

Όσοι/ες δεν προσέλθουν να αναλάβουν υπηρεσία ή παραιτηθούν μετά την ανάληψη υπηρεσίας, απολύονται και διαγράφονται από τον οικείο Πίνακα για το διανυόμενο σχολικό έτος.

Συνημμένα Αρχεία: