ErasmusPlus, Erasmus+

Translate to:

Στο Γυμνάσιο ΣΤΡΙΜΠΡΟ στην Τσεχία πραγματοποιήθηκε από τις 30 Οκτωβρίου έως τις 2 Νοεμβρίου 2019, το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα Εκπαιδευτικών «ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ: ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΘΟΔΟΙ ΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΔΡΑΣΗΣ » με τη συμμετοχή εκπαιδευτικών των σχολείων εταίρων:  ΕΠΑ.Λ. Λεχαινών (Ελλάδα), Gymnázium Stříbro (Τσεχία), BB1 Technik Kaiserslautern (Γερμανία) και Ass Enseignement Catholique de Bressuire Lycée Polyvalent Privé St. Joseph  (Γαλλία).

Σκοπός της πρώτης συνάντησης των εταίρων στην Τσεχία ήταν η επιμόρφωση σε θέματα συγκρότησης ομάδων και ομαδοσυνεργατικής (Team building), διαχείρισης σχεδίων δράσης (Project Management & Monitoring) και Τεχνολογιών Πληροφορίας & Επικοινωνιών (Information & Communication Technologies).

Περισσότερα στο συνημμένο PDF ΕΚΘΕΣΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

Συνημμένα Αρχεία: