Translate to:

H Εθνική Μονάδα του Λουξεμβούργου για το Πρόγραμμα Erasmus+ διοργανώνει διαδικτυακή εκδήλωση εύρεσης συνεργατών στον Τομέα της Σχολικής εκπαίδευσης.

Η εκδήλωση αφορά όλους όσοι ενδιαφέρονται να υποβάλουν αίτηση για Σχέδια KA121, KA122 και KA210 στη Σχολική εκπαίδευση, στο πλαίσιο της πρόσκλησης Erasmus+ 2023, και οι οποίοι δεν μπόρεσαν να επιλεγούν σε αντίστοιχες εκδηλώσεις που υλοποιήθηκαν δια ζώσης.

Η διαδικτυακή έκθεση εύρεσης συνεργατών θα πραγματοποιηθεί στις 18 Ιανουαρίου 2023 από τις 16:00 έως τις 18:00. Για το ΙΚΥ/ΕΜΣ έχουν διατεθεί 5 (πέντε) θέσεις.

Αίτηση συμμετοχής στην εκδήλωση

Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν καλούνται να συμπληρώσουν την αντίστοιχη αίτηση ηλεκτρονικά, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΥΡΕΣΗΣ ΕΤΑΙΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ – Google Forms

Καταληκτική ημερομηνία έχει οριστεί η Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου και ώρα 24:00. Με το πέρας της παραπάνω ώρας οι αιτήσεις θα θεωρούνται μη επιλέξιμες.

Δείτε περισσότερες πληροφορίες εδώ: ΙΚΥ_ Διαδικτυακή εκδήλωση εύρεσης συνεργατών ΚΑ1