Ανακοινώσεις - Εγύκλιοι - Αποφάσεις
Παρασκευή, 27 Ιανουαρίου 2017 14:06

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την κάλυψη μίας (1) κενούμενης θέσης Υπευθύνου στο ΚΕΣΥΠ Πύργου.
Παρακαλούμε δείτε τα συνημμένα αρχεία.

Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017 00:32

Προσλήψεις 218 αναπληρωτών εκπαιδευτικών στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν στις οικείες Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για ανάληψη υπηρεσίας, από την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου έως και την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2017, όπου και θα τοποθετηθούν, με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης, σε κενές θέσεις των σχολείων της περιοχής, στην οποία προσλήφθηκαν, μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους.
Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2017 00:19

Προσλήψεις 136 αναπληρωτών εκπαιδευτικών στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν στις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης για ανάληψη υπηρεσίας από την Τετάρτη 18 έως και την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2017 και θα τοποθετηθούν με απόφαση του Διευθυντή Εκπαίδευσης σε σχολικές μονάδες της περιοχής που προσλήφθηκαν μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους.